Ostrovy Cebu a Bohol, Filipíny, Cebu, 2.11.2017, Dle programu

Ostrovy Cebu a Bohol

Ostrovy Cebu a Bohol
LM
Termín:
2.11. – 12.11.2017
Změnit termín
Délka:11 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:116762160
46 090 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis

Vydejte se na ostrovy Cebu a Bohol na Filipínách. Nabízejí se zde nejen kulturní památky, gastro zážitky, ale i krásná příroda Čokoládových kopců, kde můžete vidět Nártouny, jedny z nejmenším opiček na světě. Najdete tu i nádherné pláže a podmínky vhodné ke šnorchlování a potápění.

Vybavení

Bluewater Maribago hotel se nachází 2 minuty chůze od pláže a 16km od Cebu City. Nabízí WI-FI připojení zdarma, parkoviště a venkovní bazén, wellness centrum a různé sportovní aktivity.

Bohol beach klub se nachází 1 km od známé pláže Alona a 3 km od pláže Danao. V hotelovém komplexu najdete bazény, bary, restaurace a wellness centrum.

Okruh
DEN: Odlet z Prahy na ostrov Cebu, Filipíny DEN: Přílet na Cebu, ubytování v rezortu Maribago Bluewater Resort DEN: Po vydatné snídani výlet do města Cebu City. Ubytování a odpočinek v rezortu Maribago Bluewater Resort DEN: Po snídani transfer do přístavu na trajekt na ostrov Bohol. Celodenní výlet do Čokoládových kopců. Plavba po řece Boholským pralesem. Oběd přímo na lodi. Zastávka v přírodní rezervaci, kde můžete spatřit Nártouny. Transfer a ubytování v hotelu Bohol Beach Club. – 9. DEN: Ubytování v hotelu Bohol Beach Club s individuálním programem.
Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Praha Cebu Praha, letištní poplatky, transfery, výlety dle programu, trajekt Cebu Bohol Cebu, 2 noci ubytování v hotelu Maribago Bluewater Resort4* se snídaní, 1 večeře, 7 nocí se snídaní na v rezortu Bohol Beach Club, Anglicky mluvící průvodce během výletů a transferů.

Příplatky

Spropitné, fakultativní výlety, které nejsou součástí programu, polopenze či plná penze, nápoje.

Informace o letu
Odlet: 2. 11. 15:15
Návrat: 13. 11. 12:40
(časy letů jsou pouze orientační)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář FISCHER, a.s, IČ 26141647.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK