Ostrovy Cebu a Bohol, Filipíny, Cebu, 2.11.2017, Dle programu

Ostrovy Cebu a Bohol

Ostrovy Cebu a Bohol
LM
Termín:
Načítám ... 2.11. – 12.11.2017
Změnit termín
Délka:11 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:116762160
46 090 Kč (-0 %)
Popis

Vydejte se na ostrovy Cebu a Bohol na Filipínách. Nabízejí se zde nejen kulturní památky, gastro zážitky, ale i krásná příroda Čokoládových kopců, kde můžete vidět Nártouny, jedny z nejmenším opiček na světě. Najdete tu i nádherné pláže a podmínky vhodné ke šnorchlování a potápění.

Vybavení

Bluewater Maribago hotel se nachází 2 minuty chůze od pláže a 16km od Cebu City. Nabízí WI-FI připojení zdarma, parkoviště a venkovní bazén, wellness centrum a různé sportovní aktivity.

Bohol beach klub se nachází 1 km od známé pláže Alona a 3 km od pláže Danao. V hotelovém komplexu najdete bazény, bary, restaurace a wellness centrum.

Okruh
DEN: Odlet z Prahy na ostrov Cebu, Filipíny DEN: Přílet na Cebu, ubytování v rezortu Maribago Bluewater Resort DEN: Po vydatné snídani výlet do města Cebu City. Ubytování a odpočinek v rezortu Maribago Bluewater Resort DEN: Po snídani transfer do přístavu na trajekt na ostrov Bohol. Celodenní výlet do Čokoládových kopců. Plavba po řece Boholským pralesem. Oběd přímo na lodi. Zastávka v přírodní rezervaci, kde můžete spatřit Nártouny. Transfer a ubytování v hotelu Bohol Beach Club. – 9. DEN: Ubytování v hotelu Bohol Beach Club s individuálním programem.
Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Praha Cebu Praha, letištní poplatky, transfery, výlety dle programu, trajekt Cebu Bohol Cebu, 2 noci ubytování v hotelu Maribago Bluewater Resort4* se snídaní, 1 večeře, 7 nocí se snídaní na v rezortu Bohol Beach Club, Anglicky mluvící průvodce během výletů a transferů.

Příplatky

Spropitné, fakultativní výlety, které nejsou součástí programu, polopenze či plná penze, nápoje.

Informace o letu
Odlet: 2. 11. 15:15
Návrat: 13. 11. 12:40
(časy letů jsou pouze orientační)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář FISCHER, a.s, IČ 26141647.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK