Ostrovy Cebu a Bohol, Filipíny, Cebu, 2.11.2017, Dle programu

Ostrovy Cebu a Bohol

Ostrovy Cebu a Bohol
LM
Termín:
2.11. – 12.11.2017
Změnit termín
Délka:11 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:116762160
46 090 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha

Vydejte se na ostrovy Cebu a Bohol na Filipínách. Nabízejí se zde nejen kulturní památky, gastro zážitky, ale i krásná příroda Čokoládových kopců, kde můžete vidět Nártouny, jedny z nejmenším opiček na světě. Najdete tu i nádherné pláže a podmínky vhodné ke šnorchlování a potápění.

Vybavení

Bluewater Maribago hotel se nachází 2 minuty chůze od pláže a 16km od Cebu City. Nabízí WI-FI připojení zdarma, parkoviště a venkovní bazén, wellness centrum a různé sportovní aktivity.

Bohol beach klub se nachází 1 km od známé pláže Alona a 3 km od pláže Danao. V hotelovém komplexu najdete bazény, bary, restaurace a wellness centrum.

Okruh

DEN 1: Odlet z Prahy na ostrov Cebu, Filipíny

DEN 2: Přílet na Cebu, ubytování v rezortu Maribago Bluewater Resort 4* jež se nachází na ostrově Mactan. Mactan je malý ostrov dlouhý 20 kilometrů a široký asi 8 kilometrů. Nachází se tu mezinárodní letiště a nejluxusnější hotelové resorty. Nádherné pláže naleznete zejména na jižní straně ostrova. Ostrov nabízí ideální podmínky pro potápění a slunění.

DEN 3: Po vydatné snídani výlet do města Cebu City, jež je hlavním městem ostrova. Je starší než Manila a je také druhým největším filipínským městem. V minulosti bylo městem králů a první španělskou usedlostí na Filipínách. Dnes je významným obchodním přístavem a také turistickým rájem. Najdete tu čínské taoistické chrámy, pevnost San Pedro z roku 1565. Dominantou města je Magellanův kříž, který patří k symbolům křesťanství a kousek odtud najdete i baziliku Minore del Santo Nino, s nejstarší filipínskou soškou svatého Jezulátka. Cebu se taktéž proslavilo výrobou kytar. Večeře a ubytování v rezortu Maribago Bluewater Resort 4*.

DEN 4: Po snídani přejedete trajektem na ostrov Bohol, kde vás čeká celodenní výlet do Čokoládových kopců. Jsou to krásně souměrné kopce, jeden vedle druhého porostlé zelenou trávou. Ta ovšem v období sucha hnědne a získává doslova čokoládovou barvu. Čeká vás tu i plavba po řece Boholským pralesem a návštěva chovné stanice nejmenšího primáta na světě, nártouna filipínského. Během výletu navštívíte i kostel Baclayon, jež je postavený z korálového kamene. Krásných kostelíků v malých vesničkách tady ostatně najdete hned několik. Transfer a ubytování v hotelu Bohol Beach Club.

5 – 9. DEN: Ubytování v hotelu Bohol Beach Club s individuálním programem. Bohol Beach Club 4* se nachází na ostrově Panglao jež je spojený s Boholem dvěma mosty. Najdete tu nádherné pláže a podmínky vhodné ke šnorchlování a potápění. Nachází se tu i nejoblíbenější plážové letovisko Boholu, pláž Alona Beach.

DEN 10: Transfer trajektem na ostrov Cebu na mezinárodní letiště a odlet zpět do Prahy.

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Praha Cebu Praha, letištní poplatky, transfery, výlety dle programu, trajekt Cebu Bohol Cebu, 2 noci ubytování v hotelu Maribago Bluewater Resort4* se snídaní, 1 večeře, 7 nocí se snídaní na v rezortu Bohol Beach Club, Anglicky mluvící průvodce během výletů a transferů.

Příplatky

Spropitné, fakultativní výlety, které nejsou součástí programu, polopenze či plná penze, nápoje.

Informace o letu
Odlet: 2. 11. 15:15
Návrat: 13. 11. 12:40
(časy letů jsou pouze orientační)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář FISCHER, a.s, IČ 26141647.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK